Ekologiczne Ciepło w Twoim Domu

Piękny i Zadbany Ogród

Firma Produkcyjno-Usługowa
EWBRYK” Wincenty Suszyło
ul. Kościuszki 42F
37-530 Sieniawa
tel./fax 16 640 25 32
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Palisady drewniane :: EWBRYK

Zastosowanie palisady drewnianej

Od najdawniejszych czasów drewno było głównym i podstawowym surowcem używanym przez człowieka.

Drewno stosowano do  budowy domów i całych osad, produkowano  z niego broń, jak łuki i oszczepy, różnorodne pojazdy, m.in. wozy,  statki oraz wykorzystywano w sztuce np. w rzeźbiarstwie. Drewno stanowiło surowiec łatwo dostępny, posiadający wiele zastosowań oraz odnawialny. Te cechy czynią właśnie drewno materiałem wyjątkowym. Żadne tworzywo nie może się równać z klasyczną i ciepłą formą drewna.

Wyroby z drewna obecnie są bardzo popularne. Drewno znajduje szerokie zastosowanie na zewnątrz pomieszczeń, choćby w ogrodzie, czy na działce. Pomysłowo zaprojektowane altany, place zabaw, meble ogrodowe drewniane czy domki letniskowe, pozwalają dobrze wypocząć w miejscu atrakcyjnym wizualnie, a do tego praktycznym.

Ten wspaniały surowiec – drewno, o wielu walorach, jest wykorzystywany do produkcji palisady drewnianej.

Palisada drewniana produkowana przez Firmę Produkcyjno-Usługową „EWBRYK” ma wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywana jest do wyposażenia placów zabaw w takie elementy, jak: ławki, huśtawki, płotki, mostki, domki, zjeżdżalnie. Ma także zastosowanie do wykonywania gotowych altan i domków , mebli ogrodowych, donic i klombów drewnianych, bud dla psów, czy ogrodzeń wg różnych wzorów i stylów. Szerokie zastosowanie palisady drewnianej (pali zaostrzonych) znajdziemy w sadownictwie i ogrodnictwie, m.in.: do podtrzymywania drzewek, w winnicach, jako pale przeciw gradowe.

Drewno poza tym, jako surowiec pochodzący z natury jest bliski człowiekowi. Kojarzy się z ciepłem, czymś naturalnym i ludzie zawsze go cenili. Drewno będzie nadal w znacznym stopniu wykorzystywane przez człowieka w wielu dziedzinach życia i działalności gospodarczej, ze względu na uniwersalność, odnawialność i dostępność.

Copyright 2013 - Firma Produkcyjno-Usługowa „EWBRYK” Wincenty Suszyło

Projekt i wykonanie: www.arcussoft.com.pl